Ringeten piirtotyökalu

maaliskuu 5, 2013 in Piirtotyökalu, Ringette

ringette piirtotyökalu

Nyt InnoSport tarjoaa myös ringetteen oman spesifisen piirtotyökalun. Sen avulla voit piirtää ja tallentaa omia harjoitteita, rakentaa harjoitusohjelmia sekä ylläpitää omaa tai seuran harjoitearkistoa. Piirtotyökalu on ensimmäinen Suomessa tehty ammattimainen piirtotyökalu ringeten omilla kenttäpohjilla ja lajisymboleilla.

Kokeile ringeten piirtotyökalua ilmaiseksi >>

Mikäli käytössäsi on joukkue tai seuralisenssi, voitte jakaa harjoitteita ja harjoitusohjelmia valmentajien kesken. Piirtotyökalun avulla esim. valmennuspäällikkö voi luoda seuralle oman harjoitepankin sekä jakaa sieltä harjoitemalleja muille seuran valmentajille.

Osta ringeten piirtotyökalu >>

Osta ringeten joukkuelisenssi >>

Kysy tarjous seuralisenssistä info@innosport.fi tai 045 139 4102 www.innosport.fi